0 0

איך תוכלו לשפר את השינה שלכם

שינה איכותית היא מרכיב חיוני לבריאות. עם חיים עמוסים ולחץ יומיומי, הקורטיזול (הורמון הסטרס) יכול להשפיע על איכות השינה שלנו. כך גם על מצב הרוח בסוף היום, המשפיע על יכולת הנינוחות שלנו לישון. בשילוב עם טכניקות להתמודדות עם סטרס ושגרת יום בריאה, תוסף כמו קאלם איט יכול להיות כלי יעיל לשיפור השינה.

הקשר בין קורטיזול לשינה:

קורטיזול הוא הורמון הסטרס המופרש בעיקר בזמן של סטרס ולחץ. כשהקורטיזול מגיע לשיאו בשעות הערב, ומקשה עלינו להירדם ולשמור על שינה עמוקה. זה יכול להתרחש גם כאשר אנו מתמודדים עם לחץ וסטרס מתמשך במהלך היום.

כיצד קאלם איט יכול לעזור:

קאלם איט מספק פתרון טבעי ויעיל להתמודדות עם עלייה ברמות הקורטיזול. זעפרן, הרכיב הפעיל המרכזי בקאלם איט, ידוע ביכולתו להשפיע על רמות ההורמון הזה, וכך לסייע ליצירת תחושת רוגע ונינוחות לפני שינה.

הוראות שימוש:

השימוש בקאלם איט פשוט ונגיש. מומלץ לקחת קפסולה אחת ביום, בעדיפות בשעות הבוקר, רצוי אחרי ארוחה קלה. זה יכול לסייע לך להתמודד עם מצבי הלחץ מהחיים היומיומיים וליצור יסוד טוב לשינה משופרת בערב.

טכניקות לשינה טובה:

בנוסף לקאלם איט, תוכל לשלב טכניקות נוספות לשיפור השינה. כמה מהן כוללות:

 • הימנעו משימוש במכשירי אלקטרוניקה לפחות שעה לפני השינה.
 • לפני שתיכנס למיטה, יש לעמעם את האורות וליצור אווירה של שקט ונינוחות.
 • יצירת סביבה נעימה, רגועה ושקטה אשר עשויה לסייע להשקיט את המערכת העצבית ולקדם שינה.
 • טכניקת נשימה פשוטה שיכולה לסייע להרגעה. נשימה עמוקה דרך האף (4 שניות), החזקה האוויר (7 שניות), ושחרור האוויר דרך הפה (8 שניות).

בעזרת קאלם איט ושילוב טכניקות לשינה טובה יותר, תוכלו ליהנות משינה עמוקה יותר ולהתעורר במצב רוח מרומם יותר בכל בוקר.

  0
  העגלה שלך
  Empty Cartהעגלה שלכם ריקה,
  תתחילו לדאוג לגוף שלכם עכשיו
  לחנות
   חשב משלוח
   ממש קופון
   דילוג לתוכן